Actualiteit
Trainingsschema
POLL : Wedstrijden 1e en 2e.
Jubileum 100 jaar Rigtersbleek
Programma
Rigtersbleek agenda
Rigtersbleek Orgaan
Alle jeugdtrainers en leiders
Gastenboek
Aktiviteitenkalender
Nieuws archief
Afgelastingen



Trainingkamp Rigtersbleek in Belek

Het trainingskamp naar Belek begon 29 januari om 03.00 uur in ons paviljoen, waar we onder het genot van een kop koffie en heerlijke broodjes wakker konden worden.

Ronde de klok van 03.30 uur vertrokken we met de selectie, bestuursleden en enkele sponsoren richting luchthaven Dusseldorf International.

Daar aangekomen hadden we nog genoeg tijd om de inwendige mens te verwennen, er werd gekaart en zelfs in de vertrekhal werd er  een balletje hoog gehouden.

Om 13.30 landen we op het vliegveld te Antalya, om vervolgens een half uur later intrede te nemen in Hotel Lima Arcadia (een echte aanrader).

Na de kamerindeling was er  voor de selectie een training, de sponsoren en bestuursleden vonden al snel een andere versnapering, proost ! Ook werd er door enkele sponsoren direct gebruik gemaakt van de prachtige golfbaan.

Na de training werd er door enkele spelers gretig gebruik gemaakt van het binnenzwembad en de sauna. Om 19.00 uur was er een goede maaltijd aan de gereserveerde tafel in de eetzaal.

Zaterdagochtend werd er om 09.00 uur het ontbijt  genuttigd om vervolgens om 10.00 uur te gaan trainen. Ook werd er deze ochtend gebruik gemaakt van de fitness ruimte.

Om 12.15 uur was de lunch, we vertrokken om 14.00 uur per bus naar het prachtige voetbalveld.

Daar aangekomen speelden we tegen een elftal uit Rusland ,volgens de insiders speelde ze in de 2de divisie. De scheidrechter met zijn assistenten waren van Turkse afkomst, deze man probeerde maar niet uit de middencirkel te komen. De vele grove overtredingen van Russische kant bekeek hij van 50 a 60 meter. Het uurwerk wat hij bij zich had, dat had hij in Antalya voor een prikkie gekocht want de eerste helft duurde maar 37 minuten.

Geen tribune en zeer matige dug-outs, het regende pijpenstelen gedurende de eerste helft en de deel van de 2de helft. Daar hadden we bij aankomst al iets op gevonden, de bus werd vlak tegen het veld geparkeerd zodat een ieder de wedstrijd goed kon volgen om geen nat pak op te halen.

De eindstand was 1-1 door een prima doelpunt van Badre Rharssisse.

Tegen de avond werd er weer een prima maaltijd genuttigd om daarna het centrum te verkennen.

Zondagochtend om 11.15 uur was het vertrek richting de Turkse luchthaven, maar enkele van onze jeugdige talenten waren nog niet uitgeslapen blijkbaar, daarom vertrokken we een half uurtje later.

Om 18.45 uur waren we weer bij ons paviljoen, zodat een ieder huiswaarts keerde.

We kunnen spreken van een prachtig weekend, een uitstekende organisatie van Wouter du Gardijn.

Sponsoren bedankt !

We zijn aan onze stand verplicht om er een uitstekende 2de seizoenshelft van te maken