Kerstbezoek leden Rigtersbleek

Onze voorzitter Arjan Kampman heeft afgelopen weekend, samen met oud-bestuurslid en erelid Andre Bakker, drie oudere leden van Rigtersbleek bezocht. De afgelopen jaren is het een traditie om een huisbezoek te brengen en de oudere leden een kerstattentie te geven namens de club.

Arjan Kampman: “In de afgelopen jaren zijn we al bij verschillende oude leden op bezoek geweest rond de feestdagen. Deze keer was het ook bijzonder, omdat het alle drie heren zijn die op 1 januari een jubileum hebben bij De Bleek! En alle drie zijn het nog steeds fervent volgers van ons eerste elftal!”.

De drie leden die bezocht werden waren Evert Veendijk (79 jaar), Cor ter Beek (79 jaar) en Max van Praag (80 jaar).

Evert Veendijk.jpg

Evert is op 1 januari 2018 al 65 jaar lid van De Bleek. Arjan: “Na zijn voetbalcarrière is Evert vooral actief geweest als scheidsrechter binnen onze vereniging. Hij heeft dit tot op hoge leeftijd gedaan. In zijn huis is Rigtersbleek op tal van plekken goed terug te zien. Evert is al jaren erelid van onze vereniging.”

 

Cor ter Beek.jpg

Op 1 januari is Cor 70 jaar lid van Rigtersbleek. Cor heeft altijd bij De Bleek gespeeld tot aan het eerste elftal toe. Daarna is jaren bestuurlijk actief geweest, in het hoofdbestuur en ook als voorzitter. Arjan: “Cor is al jaren erelid van onze vereniging. Een zeer actief en betrokken man, want naast het voetballen en de bestuurlijke taken is hij ook altijd actief geweest binnen verschillende commissies en deed dit voor het laatst in de 55+ club.”

 

Max van Praag.jpg

Het vijftigjarige jubileum wordt op 1 januari gevierd door Max. Arjan: “Max begon ooit bij Phenix met voetballen, maar door de liefde van zijn leven moest hij wel lid worden van Rigtersbleek. Zijn zoon voetbalde jaren bij de club en momenteel is Max trotse supporter van zijn kleinzoon die ook in het rood en wit van de club speelt bij JO15!”

Andre Bakker: “Het was fantastisch om deze middag de oudere leden van onze vereniging te bezoeken. Prachtige verhalen en mooie ontmoetingen … 185 jaar Rigtersbleek in drie bezoeken!”


Ereleden

Tags: ,
CONTACT
 

Ontmoetingspark v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

 
 
Openingstijden 


Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag & zondag | Gesloten 

  

 

pointersmall.png
Route
VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

CONTACT
 

Ontmoetingspark 
v.v. Rigtersbleek
G.J. van Heekstraat 15
7521 EB Enschede

communicatie@rigtersbleek.nl
Wedstrijdsecretaris
T. 053 - 435 92 39

pointersmall.png
Openingstijden 

Het Paviljoen
Maandag t/m vrijdag | 08.00 – 24.00 uur
Zaterdag | 08.00 – 22.00 uur
Zondag | 08.00 – 20.00 uur 

Lunchroom
Maandag t/m vrijdag | 11.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | 08.00 – 19.00 uur  

Eetcafé
Maandag t/m vrijdag | 17.00 – 19.00 uur
Zaterdag / Zondag | Gesloten 


VRAGEN OF OPMERKINGEN?

Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact op.
 

Contactformulier Contact

Image